Haber
Türk Polis Teşkilatı’nın 178. Yıldönümü
![](https://haber-saray.com.tr/wp-content/uploads/2023/04/turk-polis-teskilatinin-178-yildonumu-Oh4RuY1c.webp)
Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Türk Polis Teşkilatı’nın 178. kuruluş yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
Kalaycı yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
“Ülkemizde barış ve huzuru sağlayan, emniyetimiz için gece gündüz özveriyle çalışan Türk Polis Teşkilatı’nın 178. kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyorum. Bu uğurda şehadetle şereflenen polis memurlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyoruz, tüm kahraman gazilerimize sağlık ve esenlikler diliyorum.Polislerimize sevgi ve saygılarımı sunuyor, işlerinde kolaylıklar diliyorum.”